více >>

Ski areál Troják

Akce již skončila

Ski areál Troják se nachází v Hostýýnských vrších nedaleko Rajnochovic. Hostýnské vrchy patří k frekventovaným oblastem sjezdového i běžeckého lyžování, zimní turistiky, rekreace a jiných pohybových aktivit. Ski Areál Troják (583 m.n.m) leží ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín. 

Od poloviny prosince do poloviny března má zpravidla dobré sněhové podmínky. Dva lyžařské vleky Tatrapoma a tři dětské lanové vleky jsou od hlavní komunikace vzdáleny jen několik desítek metrů. Svah „A“ a dětské hřiště jsou plně pokrývány vrstvou technického sněhu, který umožní garantovat provoz 100 dnů v roce, na třech vlecích.

Ski Areál doplňují služby jako je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna dětských sněžných skútrů, skútr taxi a další.

U příjezdové komunikace je velké parkoviště pro 10 autobusů a 150 osobních automobilů. Je po celou zimní sezonu upravováno a zákazníci areálu zde mohou parkovat ZDARMA!

5 lyžařských vleků má kapacitu 2350 osob za hodinu. Ski Areál Troják svými terény uspokojí rodiny s dětmi, lyžaře začátečníky i pokročilé. 

Provozní doba denně 09.00 - 20.00

Celé zázemí pro sportovce a rekreanty je doplňováno stravovacími i ubytovacími kapacitami. Hotel Troják a Hostinec Trojáku, s bazénem , saunou, několika bowlingovými drahami . Oba objekty jsou vzdáleny od hlavní komunikace a parkoviště jen několik desítek metrů.

BĚŽECKÉ STOPY
1. Magistrála Hostýn-Lázy - sjízdné
1a. Hostýn-Bukovina - sjízdné
1b. Bukovina-U Tří kamenů - sjízdné
1c. U Tří kamenů-Troják - sjízdné
1d. Troják-Bludný - sjízdné
1e. Bludný-Lázy - sjízdné
2. Bukovina-Rusava Grapy - sjízdné
3. Klapínov-Kozlůvky - sjízdné
4. Holý vrch-Ráztoka - sjízdné
5. U tří kamenů-Hotel Říka - sjízdné
5a. U tří kamenů-Tesák - sjízdné
5b. Tesák-Prašivý Buk - sjízdné
5c. Prašivý Buk-Hotel Říka - sjízdné
6. Machova studánka-Tesák - sjízdné
7. Pod Čečetkovem-U Holáňů - sjízdné
8. Leskový-Wald - sjízdné

od  16. 12.  (09:00)
do  17. 3.  (20:00)
Rajnochovice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE