více >>

Den s Korunkou v Termálech Losiny

Akce již skončila

Nezisková organizace Korunka Velké Losiny přichystala v termálním parku Velké Losiny odpoledne plné zábavy, zážitků, her, cvičení a kouzel. Pestrý program, který si užijí především děti, proběhne 14. srpna od 13 do 18 hodin. Celým odpolednem provedou moderátoři a herci Eva Decastelo a Michal Kavalčík.

Akce bude mít i charitativní rozměr - během odpoledne Korunka předá finanční dary nemocným dětem a dalším potřebným. Akce se účastní řada vzácných hostů. Přijedou i děti ze dvou dětských domovů na Jesenicku. Jsou pozvány i nemocné či hendikepované děti, kterým Korunka pomáhá. Některým z nich v průběhu odpoledne pořadatelé předají šeky na finanční výpomoc.

Korunka Velké Losiny vznikla letos v lednu. Dobročinný spolek podporuje nemocné, hendikepované a opuštěné děti, či sociálně slabé rodiny v Olomouckém kraji. Spolek navazuje na již patnáctiletou historii charitativní organizace Korunka Luhačovice, která obdobně pomáhá ve Zlínském kraji a za dobu své existenci dětem a rodinám rozdělila již přes 10 milionů korun.

14. 8.  (13:00–18:00)
Komenského 235, Velké Losiny
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ