více >>
Logo Deník

Divoké růže aneb mysterium ženy

Akce již skončila

Divoké růže aneb mysterium ženy

Sebezkušenostně, zážitkově orientovaná skupina pro ženy, které chtějí vnést do svého života více energie, lásky, vášně, citlivosti, vnímavosti a otevřenosti.

• Budeme společně vnímat a oslavovat svoji ženskost, svůj ženský způsob bytí. Budeme se učit více a více být v harmonii se svojí podstatou, budeme nacházet svoji ženskou sílu, své dary a schopnosti. Budeme si užívat bytí spolu i se sebou samou. Půjdeme do hloubky, své citlivosti. své podstaty..budeme společně nacházet radost, vášeň a potěšení. To je náš ženský způsob, jak být sama sebou - oddat se radosti a vášni ve svém bytí. Půjdeme skrz tělo, emoce i duši a budeme si to společně užívat. Skupina je zatím koncipována jako otevřená, můžete si přijít užít celý cyklus nebo jen některé části.

• Kde: Coworking Liána, Pospíšilova 281, Hradec Králové (objekt Pilnáčkovy továrny)
• Kdy: vždy ve čtvrtek od 17.00 do 19.30, a to 12.10., 2.11, 7.12., 11.1., 1.2., 1.3., 29.3., 19.4., 24.5., 14.6.
• Vstupné: 350 Kč/jednotlivé vstupné, nebo 3.000 Kč/celý kurs (setkání budou navazovat pouze volně)
• Přihlášky na mail: mosnova.helena@gmail.com

• Mgr. Helena Mošnová, CSB / Sexological Bodyworkerka,
psychoterapeutka a průvodkyně ve světě intimity a vztahů, sociální pracovnice, průvodkyně žen na jejich cestě k přirozenému ženství, adeptka Déví - ženská tantrická kněžka, lektorka cvičení pánevního dna, masážní terapeutka, matka tří dětí, manželka a hlavně žena :-)
www.helenamosnova.cz
www.facebook.com/zijsvasni
t: 737 700 902

od  12. 10.  (17:00)
do  14. 6.  (19:30)
Pospíšilova 281, Hradec Králové
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT