více >>
Logo Deník

Kurz první pomoci pro uchazeče o řidičský průkaz

Akce již skončila

Úrazy jsou podle statistik Světové zdravotnické organizace třetí nejčastější příčinou úmrtí. Z nich největší část představují dopravní úrazy a pracovní úrazy. Společným znakem obětí těchto úrazů je právě produktivní věk. Umírají ti, kteří by z hlediska věku a zdraví umírat neměli. Je pravděpodobné, že jako řidič budete konfrontován se situací, která si poskytnutí první pomoci bude vyžadovat.

Právní minimum poskytování první pomoci, zásady na místě dopravní nehody, bezpečnost záchranců i zachraňovaných, řetězec přežití, jak volat pomoc a co je důležité? Na to a podstatně více Vám odpoví náš pravidelný kurz první pomoci, který je určen hlavně uchazečům o řidičský průkaz. Vydaný průkaz o absolvování je povinnou součástí závěrečných zkoušek u inspektorátu.

Rozsah výuky zdravotnické přípravy uchazečů o řidičský průkaz v autoškolách včetně praktického výcviku v poskytování první pomoci je dán Zákonem č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel.

Na tuto normu je ČČK držitelem certifikátu Evropské komise pro první pomoc (EFAC).

Délka kurzu: 4,5 hodiny (6 vyučovacích hodin)
Místo konání: naše učebna ČČK, Uhelná 5, Jablonec n. N.

Forma a počet účastníků: prezenční forma, zakončeno testem a vydáním průkazu o absolvování s platností na 4 roky,

kapacita maximálně 15 přihlášených účastníků, nutnost se přihlásit
Kontakt pro přihlášení: dohnalova@cck-jablonec.cz, SMS 702 191 003

Příspěvek na akci: 280 Kč

od  18. 1.  (15:00)
do  21. 6.  (18:30)
Uhelná 5, Jablonec nad Nisou
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT