více >>
Logo Deník

KURZ psychosociální PÉČE

Akce již skončila

Jsme nezisková organizace Girasole, z. s. (Hustopeče), která poskytuje komplexní péči o člověka v jeho domácím prostředí. Konkrétně poskytujeme osobní asistenci a tísňovou péči, a také jsme nově letos otevřeli poradnu pro pečující a domácí hospic Sv. Rocha.

Pro domácí pečující, tedy pro ty, kteří pečují o svého blízkého v jeho domácím prostředí, pořádáme kurz psychosociální péče v rámci projektu „Pomáhat“ Ale jak?“ který bude probíhat od 3. února do června letošního roku v Brně. Program bude rozdělen do 14 sobotních přednášek s cílem přinést domácím pečujícím nejrůznější poznatky v oblasti sociálních služeb, etiky, psychologie, zdravotnictví atd. Přednášet v něm budou přední odborníci na problematiku péče, etiky a sociální práce v ČR.

Celý program je bezplatný, žádné poplatky, ani školné. Kapacita je omezena na 20 účastníků z JMK. Kurz je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí v rozsahu 100 hodin pro pracovníky v sociálních službách.
Přihlásit se je nutné co nejdříve, vzhledem k omezené kapacitě a blížícímu se termínu zahájení. Přihlašování je možné přes naše webové stránky http:/www.girasole.cz nebo http://www.gs-edu.webnode.cz.


Bližší informace poskytne Bc. Martina Škývarová, DiS. na tel. 775 099 953, skyvarova@girasole.cz

Více zde: http://www.girasole.cz/products/od-ledna-2018-otevirame-opet-kurz-pomahat-ale-jak-tentokrate-se-zamerenim-pro-pecujici-osoby/

od  3. 2.  (09:00)
do  23. 6.  (15:00)
Brno
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ