O týden později už pro své svěřence, tedy závodníky kategorií Elite a K23, připravil tréninkový a vlastně i seznamovací kemp na Šumavě. Více v jeho reportu.

„První tréninkový kemp triatlonové reprezentace Elite a K23 proběhl za krásného počasí na šumavském Špičáku. Mimo kvalitních večeří na hotelu Kolibřík jsme měli v denním rozpisu ranní posilovnu s během a běžeckými cvičeními. Dvakrát jsme absolvovali plavecký trénink v Klatovském sportovním areálu. Typickým odpoledním programem byla jízda na horském kole po hřebenech české i německé části Šumavy. Výstupy a výjezdy i výběhy vedly na vrcholy Špičák, Můstek, Pancíř i Javor," uvedl úvodem Jan Řehula.

Mezi teambuildingové aktivity patřily noční pochody Nordic Walking se zátěží. Největší radost měli reprezentanti při seběhu trati špičáckého MTB downhill parku, kdy občas i skákali z menších můstků. Nálada byla velmi příjemná.

„Do Vánoc nás ještě čeká několik pravidelných výcvikových táborů. V Praze na centru sportu MV se budeme cíleně zaměřovat na nácvik a video analýzu techniky běhu. V termínu 4.-7. prosince nás čeká intenzivní plavecký kemp v Plzni na Slovanech.," prozradil na závěr Řehula další plány.