V pondělí 9. května se bude konat i v Teplicích, v obchodním centru Galerie od 15 hodin.

KDO MÁ ŠANCI?

Do soutěže se mohou přihlásit ženy ve věku 13 až 22 let s výškou nad 170 cm a muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 182 cm. Ambasadorkou soutěže se pro tento ročník stala topmodelka Zuzana Stráská, která se bude spolu s porotou podílet na výběru semifinalistů a zároveň bude provázet všemi castingy, včetně toho v Teplicích.

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány k projektu řekl: „Jsem velmi rád, že se nám v rámci Elite Model Look už 25 let daří objevit a nastartovat kariéru těm nejúspěšnějším modelkám a v posledních letech i modelům z Čech a Slovenska"

CO ÚČASTNÍKY ČEKÁ?

Každý účastník castingu absolvuje základní pohovor se zástupci agentury Elite a získá dárečky od partnerů projektu a časopis Elle pro dívky a Elle Man pro kluky. V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a dekorativní kosmetiky Artdeco. Odborníci poradí, jak se starat o vlasy. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích postarají vizážistky značky Artdeco. Ve většině měst předvedou modelky agentury Elite Prague nové trendy v oblasti účesů a barev pro tento rok Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvěčnila světoznámá hvězdná fotografka Annie Leibovitz.

Po skončení všech castingů se zúčastnění dozvědí o postupu do semifinále, které se bude konat v červnu v Praze. Vybrané dívky a mladí muži se v září zúčastní finále, které se uskuteční ve Španělském sále Pražského hradu. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 33. ročník světového finále Elite Model Look.