Hořet začalo před 16. hodinou. "Hoří komunální odpad na délce padesáti metrů," řekl Marvan Mosteckému deníku v 16.30 hodin. Na místě už byly tři jednotky hasičů. Na místo požáru zřídili kyvadlovou dopravu vody.

Kouř lidi zneklidnil. "Jsem v Litvínově a už více než hodinu slyším stále sirény," napsal redakci v sms jeden ze čtenářů.

Pozar na skladce odpadu. Situace v 17.07 hodin.

Fotografie ze 17.07 hodin. Foceno z Litvínova. Snímek poslala Mosteckému deníku jeho čtenářka.

V 17 hodin jednotky hasičů hlásily, že požár mají pod kontrolou.

Požár byl ohlášen v 16.09 hodin na linku tísňového volání.  K požáru podle Marvana vyjela krajská jednotka ze stanic Litvínov, Most, dobrovolná jednotka z Lomu, podniková jednotka Unipetrol RPA Litvínov a dobrovolná jednotka z Litvínova a Braňan.

Požár skladky mezi Mostem a Litvínovem. Stav kolem 19.30 hodin.

Černý kouř se při hašení změnil na bílý a z pohledu od mosteckého nádraží přikryl chemičku. Na fotce stav kolem 19.30 hodin, kdy to na okraji Mostu zapáchalo a lidé si zakrývali nos i ústa. Oblak nad okresem zaujal i fotografy. "Zkusím to nafotit na dlouhý sklo, mám objektiv Tamron na Nikona, tak uvidím, jak to půjde," řekl u nádraží fotograf-nadšenec s fotobrašnou na rameni.

Požár skladky mezi Mostem a Litvínovem. Stav kolem 19.30 hodin.

Chemička zmizela. Foceno od mosteckého nádraží v 19.35 hodin, kdy to u sídliště silně páchlo spáleništěm.

Požár skladky mezi Mostem a Litvínovem. Stav kolem 19.30 hodin.

Situace v Mostě kolem 19.30 hodi.

Požr na skládce mezi Mostem a Litvínovem. Stav ve 21.15 hodin.

Situace ve 21.15 hodin. Foceno od mosteckého nádraží. Kouř ustoupil, chemička je opět vidět. Na okraji Mostu to už nepáchlo, znovu zavoněly kvetoucí lípy. Jediným zdrojem lokálního zápachu byl kuřák jdoucí kolem křižovatky u "Musky". Most se opět pomalu vrací do normálu.