Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

KRAJSKÉ VOLBY

2. - 3. října 2020
Komerční prezentace
Miloš Starý

Miloš Starý

VOK - Volba pro kraj

MUDr. Miloš Starý pracuje jako lékař privátní urologické ambulance Cheb a na částečný úvazek působí také na urologické klinice Fakultní nemocnice Plzeň. Je zastupitelem v obci Hájek. 

Miloš se dlouhodobě věnuje sociální oblasti. V současnosti například organizuje sbírku na invalidní vozík pro svého kamaráda kvadruplegika. Jeho dalším zaměřením je sport. V minulosti byl členem volejbalového teamu, který hrál dorosteneckou ligu. 

Svými zkušenostmi by chtěl přispět ke zkvalitnění sociální péče v kraji. Sociální služby musí být dostupné, efektivní a vlídné ke klientům. K jejich zlepšení má pomoci krajská podpora neziskových organizací. Dotace provozovatelům sociálních služeb by se neměly týkat jen měst a obcí, ale i soukromých poskytovatelů. Miloš se také zasazuje o rozšíření poraden pro seniory, které jim pomohou řešit složité problémy, například výměny bytů, získání míst v sociálních zařízeních a podobně. Pomoc touto formou by mohli získat i další lidé v krizových situacích. V domovech pro seniory je pro zavedení standardizovaného systému kvality služeb. Jeho dalším záměrem je vytvoření krajského senior pointu, kde získají senioři veškeré informace na jednom místě. Informovanost o sociálních službách v kraji by se měla zlepšit i u ostatních skupin občanů.

Miloš je ženatý, spolu s manželkou vychovávají jednoho syna. Svůj volný čas věnuje rodině a sportovním aktivitám, mezi které patří cyklistika, běh, volejbal, lyžování, jachting a fotbal. V poslední době se věnuje i práci na zahradě a chovu slepic. Jako bývalý aktivní hráč fandí volejbalovému klubu v Karlových Varech a také hokejistům HC Energie Karlovy Vary.

Zpracovatel a zadavatel:  VOK-Volba pro kraj 

 

Další kandidáti:

Tento obsah je součástí placené inzerce, nevyjadřuje názory ani postoje redakce.

Česko - hlavní zprávy