„Už první vlna koronaviru ukázala, že ověřené informace jsou žádaným zbožím,“ říká Roman Gallo (na snímku), ředitel redakcí nejčtenějších novin u nás a zároveň představuje vánoční novinku Deníku – online předplatné jako vánoční dárek.

Řadíte digitální předplatné do kategorie dárků zážitkových nebo užitečných?

Roman Gallo - ředitel redakcí a šéfredaktor DeníkuZdroj: redakceVzhledem k významu slova užitečný se přikláním spíš k tomuto výrazu. Darovat digitální předplatné Deníku totiž znamená darovat svému blízkému informace, které jsou skutečné, ověřené, srozumitelné, praktické a v případě Deníku se týkají místa, ve kterém dotyčný skutečně žije. Jsme jediné médium, které má redakci v každém městě a jako jediní tak můžeme nabídnout opravdu místní zprávy, což se v době pandemie ukázalo jako obrovská síla.

Pojem digitální předplatné pro některé z nás možná pořád ještě není srozumitelný. Co si pod ním představit?

Tak jako si předplácíte tištěné noviny do své poštovní schránky doma či v práci, můžete si předplatit i zprávy na internetu, které můžete číst ve svém mobilu, tabletu či počítači. Řada českých zpravodajských webů včetně Deníku se v uplynulém období rozhodla zpoplatnit část svého obsahu, který si mohou celý a bez limitu přečíst jen předplatitelé na základě platby a registrace. V případě vánoční nabídky Deníku tak můžete zakoupit čtvrtletní či roční předplatné a spolu s voucherem, na kterém je unikátní kód, pak předat jako dárek svým blízkým. Pro náš voucher nemusíte nikam chodit, lze jej buď vytisknout doma nebo zaslat obdarovanému elektronicky. Dárek tak můžete pořídit z pohodlí domova i na posledních chvíli.

Jak finančně a časově náročné je pořízení digitálního předplatného Deník.cz?

Časově je to jeden z nejméně náročných dárků, stejně tak z hlediska finanční náročnosti je velice příznivý. Čtvrtletní online předplatné Deníku pořídíte už za 249,– Kč, roční pak za 699,– Kč, součástí tohoto balíčku je také denní přehled nejdůležitějších událostí, které šéfredaktor z daného lokálního Deníku zasílá mailem každému předplatiteli nebo možnost stáhnout vybrané elektronické přílohy v pdf a číst pohodlně ze svého počítače. Denně publikujeme užitečné a ověřené místní zprávy, které mohou zajímat rodiče či prarodiče našich čtenářů nebo unikátní sportovní informace o místních sportovních klubech a týmech, o kterých se fanoušci nemají šanci jinde dozvědět. Já osobně pak s rodinou často a rád využívám Tipy Deníku – ověřené pozvánky na zajímavé akce a výlety napříč celou naší zemí, díky kterým jsme aktivně strávili první i druhou vlnu pandemie v přírodě.

Darujte ověřené místní informace. Digitální předplatné Deník.cz můžete svým blízkým pořídit již od 249 Kč. Více informací zde.