Změny, které jsme se rozhodli na Deníku.cz uskutečnit, míří na dva hlavní cíle:

  • Chceme vám, uživatelům, dát podstatně větší výběr článků z produkce největší deníkové redakce v zemi, především pak unikátní články z vašeho okolí. Nabízíme nově ale také příběhy z našich magazínů, posilujeme zpravodajství sportu, servisní informace… Jak sami zjistíte, nabídku Deník.cz jsme doplnili o víceré nové rubriky. Jiné sekce, které byly dosud skryty za platební bránou, jsou otevřeny volně pro všechny. Co vše na Deníku.cz naleznete, si můžete projít v přehledu ZDE.

  • Zároveň jsme ale zavedli pravidlo, že unikátní příspěvky, především ty vytvářené sítí reportérů Deníků po celé zemi, budou dostupné jen předplatitelům, členům Deník Klubu. Většina článků nadále zůstane otevřená, bez jakékoli bariéry pro všechny. Ale prémiový obsah bude k mání jen po registraci do Deník Klubu.

Důležitá informace pro všechny předplatitele tištěného Deníku: Vy všichni máte zajištěn volný přístup na všechny části Deník.cz bez jakýchkoli bariér. Stačí jen kliknout SEM.

Ostatní, kdo mají zájem o plný přístup k nabídce Deník.cz, mají vícero možností. Na týden si můžete přístup zajistit zcela zdarma i bez toho, že byste zadávali jakékoli platební informace. Stačí jen pár okamžiků. Všechny možnosti předplatného Deník Klubu naleznete ZDE.

Důvodů, proč je dobré býti členem Deníku Klubu, je více, není to pouze bezbariérový přístup k veškerému obsahu. Mimo jiné se budete jako předplatitel Deník Klubu pohybovat po webu s menším počtem reklam a budou na Vás čekat ještě další výhody. Seznamte se s nimi ZDE.

Věříme, že argumenty, proč zůstat příznivcem Deník.cz, naleznete na našich stránkách sami. Budeme vám vděčni za Vaše náměty a připomínky.

Hezké a užitečné chvíle s Deníkem vám jménem redakce přeje

Roman Gallo, ředitel redakcí Deniku