Deník si totiž v dlouhé chvíli prolistovala u své kamarádky. „Má Deník předplacený, a protože vedla nějaký dlouhý telefonický hovor, přebírala jsem se v novinách. V Deníku mě zaujalo sudoku, a tak jsem se zeptala, zda bych si noviny mohla vzít domů a tam si ho vyluštit,“ popsala Věroslava Bartůňková. Doma si ale všimla také čtenářské soutěže a řekla si, že za zkoušku nic nedá. Deník si poté pořizovala pravidelně a na konci soutěže poslala do redakce všechny vyplněné kupony. Poslání obálky se jí nakonec vyplatilo. Vyhrála.

„Byla jsem kousek za Prahou hlídat pravnučku. Když jsem přijela domů, volala mi kamarádka, která Deník odebírá a říká mi: Ty jsi v novinách. Tak jsem si honem běžela koupit noviny,“ vzpomíná paní Bartůňková. Své jméno si několikrát musela znovu přečíst, než štěstí ve hře uvěřila. Poté zavolala do redakce a ve středu 23. dubna si přišla vyzvednou šek s výhrou.

Čtvrt milionu chce paní Bartůňková dát do bydlení. Ráda by si koupila byt, ve kterém žije již 30 let v nájmu. Díky výhře bude mít na zálohu jeho ceny.

„Nikdy jsem nic nevyhrála, až teď,“ řekla při převzetí šeku Věroslava Bartůňková, která si Deník kupuje i po soutěži.

250 tisíc korun bylo hlavní cenou čtenářské soutěže s názvem Jak přežít reformu, v níž měli lidé odpovídat na otázky a především uhádnout lednový průměrný denní prodaný náklad Deníku. Paní Bartůňková jej dokázala určit přesně, i když to podle jejích slov byla úplná náhoda. Její tip byl 315 148 výtisků.