„Přivezla jsem společenské hry, hračky jako panenky, autíčka, také sladkosti a několik knih,“ řekla. „Též bych je chtěla pozvat na zimní rekreaci do Pece pod Sněžkou a vánoční koncert.“ Zároveň Paroubková nevyloučila, že by mohla následovat i další podpora, ale konkrétní plán, jak domovu pomoci, však ještě zatím nemá.

„Uvidíme, co bude domov potřebovat,“dodala Paroubková mnohoslibně. „Po zimní rekreaci, jak se domov osvědčí.“ Zástupkyně ředitelky dětského domova Blanka Žáčková měla z nabídky zimní rekreace velkou radost.„Máme tu lyžařskou výbavu, takže ji děti konečně využijí. Je to jako by nám to spadlo z nebe.

Také nám přislíbila na příští rok zájezd moři. Když budeme hodní,“ smála se. „To jsme vůbec nečekali. Spíš jsme počítali, že nám pomůže se zařízením, ale rekreace, tojeskutečněvelkávěc.“ Paroubková se charitativní a nadační činnosti jako předsedkyně výboru a ředitelka občanského sdružení Pomoc pro budoucnost našim dětem věnujeasirok.„ Zatudobusenám toho povedlo celkem hodně. Dvakrát jsme dětem umožnili rekreaci u moře. Letos tam bylo přes 150 dětí. Ještě pro ně plánujeme dva koncerty, mikulášské nadílky, vánoce,“ dodala. Svou návštěvu ukončila zhrubapohodině.