Vy, vaši příbuzní či známí si po stažení této aplikace zdarma z Market store do svého telefonu můžete aktuálně přečíst, co se právě děje v blízkém okolí.Na jednom místě najdete zpravodajství 71 regionálních Deníků v jedné aplikaci. Uživatelé v aplikaci tak mohou sledovat zprávy ze svého kraje či okresu, k dispozici jsou ale i zprávy z celé České republiky a světa.

Aplikace umožňuje komfortní čtení zpravodajství, zvětšování a zmenšování písma, ukládání článků pro čtení offline, sdílení zpráv na sociální sítě. Odkazy na zprávy se dají také poslat emailem. K bezchybnému běhu je potřeba instalovat Adobe Air.

Pro majitele iPhonu je před dokončením nová verze aplikace Deníku, která již také umožní vyhledávání informací podle jednotlivých okresů. Aplikace pro iPady na sebe nenechá dlouho čekat. Pro VLP je vytváří společnost Newslab, s.r.o.

Jsme tak stále v čele deníkářských vydavatelských domů v ČR, které svým čtenářům nabízejí kromě tištěných vydání a webových stránek také speciální aplikace pro nové platformy.

Aplikaci pro Android stáhněte ZDE.