Šestatřicetiletý muž podle obžaloby pohlavně zneužil, znásilnil či se pokusil znásilnit deset nezletilých a mladistvých chlapců. Obžalovaný svou vinu popírá, prý je celá kauza vykonstruovaná. Podle něj je především pomstou ze strany trenéra florbalistů pražských Bohemians, který se mu mstí za vyhození z klubu, ale i dalších hráčů potrestaných za různé prohřešky odchodem z klubu.

Podle obžaloby se měl bývalý generální ředitel pražského klubu SSK Future v roce 2001 dopustit pohlavního zneužívání tím, že během soustředění přilehl k jednomu z hráčů a hladil ho. Následně prý dal jeho ruku na své genitálie, aby mu prováděl masturbaci. Když to poškozený odmítal, prováděl on masturbaci nezletilému. Přestal, až když se svěřenec začal fyzicky bránit.

Zbylých devíti skutků se podle obžaloby Jaroch dopustil v letech 2008 až 2010. Některé z nich se měly stát v bytě jeho rodičů na pražském Barrandově nebo v bytě, který měl klub k dispozici. Zbytek pak na soustředěních či po některých zápasech. Většina skutků měla podobný scénář. Jaroch údajně své svěřence opil, a ve chvíli, kdy nebyli schopni vlastního úsudku, pokusil se je ve čtyřech případech znásilnit. Jednou se mu to podle obžaloby povedlo.

"Je to lež, nesmysl. Nikdy jsem nic neudělal," hájil se dnes obžalovaný muž u soudu. "Podle mě to Jelínek (bývalý trenér SSK Future) nerozdýchal, a mstí se za vyhození z klubu," dodal Jaroch. Podle něj chodil na tréninky opilý, a proto se s ním klub rozloučil. Uvedl také, že s ním měl několik incidentů, zejména proto, že chtěl přetáhnout hráče do Bohemians. Jaroch také argumentoval tím, že alkohol svým svěřencům nikdy nenabízel ani nekupoval, naopak proti němu tvrdě bojoval. Sám prý navíc pije velice málo.

Čtěte také:Soud projednává zneužívání mladistvých florbalistů