Marie Kučerová, Smržovka:
Lídři této země by měli přestat lhát a krást. A měli by odstoupit. Prezident s premiérem tvoří dobře fungující tandem, za současný marasmus ale nemohou jen oni. Zodpovědní jsou i jejich voliči. Většině je zkrátka bližší košile než kabát a mnoho lidí se nechá snadno zmanipulovat. Tak to nejspíš bude vždy, ale na druhou stranu je to možné využít i „z druhé strany“. To znamená snažit se přesvědčit tento typ lidí o jiné volbě. To by mohlo přinést alespoň dočasně pozitivnější stav.

Marie Kučerová, Smržovka.Zdroj: Deník / Jan Prokeš

Jaroslav Buldra, Plzeň:
Nelíbí se mi jejich vystupování a přístup k obyvatelům této země. Nás si, pane Babiši a Zemane, nekoupíte. Odzvonilo vám a brzy uslyšíte pekelné zvony, jak vyzvánějí hudbu AC/DC. Vysmíváte se nám, ale to se vám může vymstít. Mohli byste také přes ta ústa dostat.

Jaroslav Buldra, Plzeň.Zdroj: Deník / Jan Prokeš

Demonstrace proti Andreji Babišovi na Letné 16. listopadu 2019.
Zbavte se Agrofertu, nebo odstupte. Proti Babišovi demonstrovaly statisíce lidí

Lukáš Š., Český Krumlov
Ať přestanou otravovat tuto zemi a předají moc někomu, kdo to myslí dobře. Odejít by měli všichni včetně sociálních demokratů, kteří vládu legitimizují. Kdybych nevěřil, že se to může stát, tak bych sem nechodil. A díky té víře si i myslím, že má smysl, aby demonstrace pokračovaly. Lidé u moci by měli vědět, že ne všichni se necháme koupit, a už vůbec ne za naše vlastní peníze.

Lukáš Š., Český Krumlov.Zdroj: Deník / Jan Prokeš

Ivana Marešová, Praha
Svoboda znamená pravdu, pravda znamená život a ten si pravdu zaslouží. Přeji si, aby prezident a premiér pravdě nebránili. Svoboda je totiž zdravá a když budeme svobodní, budeme i zdraví. Bez ohledu na to, jestli jsme třeba nevidomí nebo jako já na vozíku. Protože nejdůležitější je mít zdravé srdce.

Ivana Marešová, Praha.Zdroj: Deník / Jan Prokeš

Demonstraci na Letné 16. listopadu 2019 podpořili také sedláci, kteří přijeli do Prahy s traktory.
Pražská kavárna? Nesmysl, vzkazují sedláci. Na Letnou přijeli i s traktory

Helena Tisovská, Nový Jičín
Jsem tu, protože mi záleží na zachování svobody médií, úcty a důstojnosti. Záleží mi na tom, aby si lidé zachovali čest a nezapomínali na minulost. Přišla jsem s transparentem, na kterém jsou podobizny Miloše Zemana, Andreje Babiše, Tomia Okamury a obou Klausů. To jsou totiž podle mě hlavní a vzájemně si notující představitelé sil, které útočí na zmíněné hodnoty.

Helena Tisovská, Nový JičínZdroj: Deník / Jan Prokeš