Na místě zasahovala jednotka hasičů ze stanice v Opavě a jednotka Sboru dobrovolných hasičů z Hrabyně. „Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že všechny cestující osoby z osobního automobilu jsou již z vozidla venku a naštěstí tak nikoho nemuseli vyprošťovat. Okamžitě začali poskytovat první pomoc všem zraněným, které si pak do péče převzali záchranáři," uvedl zástupce tiskového mluvčího moravskoslezských hasičů Petr Holub.

K místu nehody vyjely posádky zdravotnických záchranných služeb z opavských základen a nakonec se zásahu účastnilo pět týmů z Opavy, Dolního Benešova a Ostravy. „Posádky ošetřily šest osob. Všichni pacienti byli při vědomí a mimo přímé ohrožení života. Utrpěli lehká a středně těžká poranění, nejvíce končetin a hlavy. Ve dvou případech rovněž došlo k poranění zad. Mužům ve věku dvaceti až pětačtyřiceti let byla poskytnuta přednemocniční neodkladná péče, a poté byli sanitkami převezeni do zdravotnických zařízení," sdělil tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje Lukáš Humpl. Jeden pacient byl hospitalizován v ostravské Fakultní nemocnici, dalších pět pak na chirurgické ambulanci Slezské nemocnice v Opavě.

Při nehodě bylo zraněno šest osob.

Z vozidla došlo pouze k úniku chladicí kapaliny. „Na místě však zůstal vážně poškozený betonový sloup s elektrickým vedením, a proto byla přivolána poruchová služba. Hasiči dále zajistili vozidlo proti případnému vzniku požáru odpojením akumulátoru vozidla a zkontrolovali okolí, zda se v něm nenachází ještě další zraněná osoba, což se naštěstí nepotvrdilo," doplnil Petr Holub. 

Při nehodě bylo zraněno šest osob.