Na linku 112 bylo policistům v noci na pondělí nahlášeno pohřešování devětadvacetiletého muže. Ten se ztratil při návratu z oslavy cestou z Boskovic do Újezdu u Boskovic. Na základě oznámení a prověrkou místa pohybu nalezli muži zákona muže bez známek života v korytu říčky Bělá, v katastru obce Boskovice, části známé jako Pilské údolí.

"Šetřením policie bylo zjištěno, že v nedělních nočních hodinách se vracel poškozený devětadvacetiletý MN společně se svým přítelem z oslavy z restaurace v Boskovicích," sdělil zástupce okresního policejního ředitele Zdeněk Grénar.

Oba muži se posilněni alkoholem vydali k domovu pěšky po silnici v Pilském údolí. "Zatím z dosud nezjištěných příčin a za nevyjasněných okolností došlo k pádu poškozeného MN přes zábradlí na mostku do koryta říčky Bělá," dodal Grénar.

Následkem pádu utrpěl mladík zranění hlavy, kterému na místě podlehl. Policejním komisařem v dané věci byla nařízena soudní pitva, kdy další okolnosti této tragické události jsou předmětem dalšího policejního šetření.