Nejen jejich přátelé a známí, ale i další zvědavci, mohli pak líbající se dvojici sledovat v přímém přenosu na webových stránkách www.stream.cz.

Protože 1. máj spolu s krásným slunečným počasím vylákal do přírody stovky lidí, neměli pořadatelé z internetové televize Stream.cz o zájemce nouzi. Páry se nechaly od sličných hostesek rády přesvědčit, aby se před kamerou romanticky políbily. "Jedeme sem takovou dálku, tak aspoň budeme v televizi," smála se paní Eva z Vysočiny. Polibek na dnešní den se svým partnerem stejně plánovala. "Samozřejmě si dáme pusu ještě pod rozkvetlým stromem," dodala.

Některé dvojice využily příležitost a pozdravovaly přes kameru své přátele. "To není jako v televizi, kde vás mohou vidět pouze diváci v České republice. Přes internet se váš polibek dostane do celého světa," lákali zájemce pořadatelé. Mladý pár proto využil příležitosti a zamával babičce, která žije v Kanadě.

Ti, kdo se nechali k políbení před kamerou přesvědčit, neodešli s prázdnou. Hostesky je obdarovaly bonbony a kondomy. "Pro svěží dech a bezpečný sex," vysvětlily.

Dvojice si budou moci svůj polibek prohlédnout v internetovém archivu televize. "Zřejmě budeme vyhodnocovat nejzajímavější nebo nejdelší polibek," řekla ČTK Petra Gallová ze společnosti Stream. "Veřejné hlasování však pro tuto akci ještě neplánujeme," dodala.

Internetová televize Stream.cz spustila svůj provoz počátkem letošního března. Dnešní projekt "Líbačka" byl prvním online přenosem, který televize uskutečnila.