Karnevalovým průvodem letošní Prague Pride vyvrcholí. Pro tento ročník pořadatelé zvolili heslo „Všichni jsme stejně teplí" a použili snímky z termokamery. Účastníci pochodu se začnou řadit v poledne na Václavském náměstí. O hodinu později vyrazí do ulice Na Příkopě, přes náměstí Republiky po Revoluční, Řásnovce, Klášterské a po Dvořákově nábřeží přes Čechův most a nábřeží Edvarda Beneše ke schodům na Letnou, po nich do Letenských sadů. Tam bude hudební festival.

Proti akci chtějí na Václavském náměstí protestovat extremisté, od 11:00 chtějí „bránit sochu svatého Václava". Ve 13:00 by měl jejich protest pokračovat na náměstí Jana Palacha. Ve 12:30 se centrem vydá i Pochod pro rodinu mladých křesťanských demokratů a Hnutí pro život na podporu tradičních rodin.

V 15:00 má na Vyšehradě začít shromáždění proti imigraci a za vystoupení z EU, které svolala extremistická Národní demokracie. Po projevech řečníků se účastníci vydají před Českou televizi. Už ve 14:00 se na Vyšehradě sejdou ti, jimž vadí rasismus a islamofobie. Akci pořádají iniciativa Ne rasismu! a Socialistická solidarita.