Modré šaty po kolena z aktuální kolekce návrhářky ozdobila broží a červeným kašmírovým kabátem. Model v barvách trikolóry se mezi vztyčenými vlajkami vyjímal a první dáma tak byla při příchodu na Pražský hrad středem pozornosti.

„Oslovila mě Štěpánka Pivcová, která se stará o šatník první dámy i zvoleného prezidenta. Poslala jsem jí několik vzorků šatů. Volba padla právě na modré šaty, které patří mezi naše nejoblíbenější,“ řekla Deníku návrhářka.

Společná schůze obou komor Parlamentu, na které nově zvolený prezident Petr Pavel složil slib do rukou předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS).
Pavel na inauguraci: Slova o (ne)rozdělené společnosti, slušnosti i jeho plánech

Tvorbu Zuzany Kubíčkové odborníci označují jako synonymum pro ženskou módu. Používá mimo jiné citlivé kombinace barev a starých textilních technik aplikovaných do moderního oděvu. V jejích kolekcích lze najít krajky, výšivky a perly.

Od roku 2012 vznikají její modely ve vlastním studiu v Praze. Její ateliér sídlí v Pařížské ulici. Na kontě má tato česká autorka i titul Módní designér roku z cen Czech Grand Design 2011. Zuzana Kubíčková se narodila ve Zlíně a absolvovala ateliér Módní tvorby VŠUP v Praze a stáže v zahraničí.