Výherní tiket

Zajímavé je, že sázka byla podána už v pátek, zatím se však k ní nikdo nepřihlásil.

„Odvážný sázející si pro svůj tiket vybral výhradně hokejová utkání, a to v celkovém kurzu téměř 1694. Jednalo se převážně o utkání NHL, KHL a české extraligy. Podobné tikety přitom nejsou k vidění příliš často. Trefit 18 hokejových utkání je opravdu velkým štěstím a především známkou toho, že ve sportu je všechno možné," uvedla mluvčí Synot Tipu Magda Pekařová.

O tom, že mu bude osud nakloněn, totiž výherce musel pochybovat až do samotného konce. Již páteční utkání HV 71 – Farjestad, kdy tipoval výhru domácích, skončilo remízou i po prodloužení. Rozhodlo až trestné střílení.

Ani poslední zápas uvedený na tiketu pohádkové výhře zpočátku nepřál. Zápas mezi New Jersey a Buffalem po základní hrací době skončil 0:0 a došlo na prodloužení, které směřovalo k samostatným nájezdům.

Z náhodně vypadající akce rozhodl domácí Bernier, který 41 sekund před koncem zajistil svému týmu vítězství a především také našemu sázejícímu pohádkovou výhru.

„Výherce se zatím o svou výhru nepřihlásil. Může tak učinit do 60 dní od podání tiketu na kterékoliv pobočce společnosti SYNOTTIP," sdělila Pekařová.