Tři hodiny plné autogramů, rozhovorů, fotografování s fanoušky a milých setkání. Takové bylo olympijské odpoledne v MALL.cz Parku. Jako první si moderátor Luděk Staněk před zaplněnými sady povídal s Evou Samkovou a Radkem Štěpánkem, jehož pověstný humor přítomné návštěvníky nejednou rozesmál.  

Richard Linklater
Texaská sekce, internetová televize a Lux ve Varech

Radek prozradil, že jako malý měl dvě možnosti. Buď s maminkou přerovnávat knihy v knihovně, kde pracovala, nebo chodit s tátou na kurty. Zvolil sport a evidentně to bylo správně.

Radek také prozradil, s jakými problémy po ukončení sportovní kariéry potýká. „Ze začátku jsem měl takový ten pocit, že mám nastartovanou motorku a čekal, kdy si zabalím tašku a zase někam vyjedu. To, co mi nedošlo je, že se vlastně neumím sbalit civilně. Vždycky jsem přesně věděl, kolik potřebuji čepic, potítek, triček, raket. A teď, když někam jedu, tak najednou nevím. Trička, košile, jejich počet… Takže jedu na tři dny, ale zabaleno mám, jako kdyby mě vystěhovali,” žertoval Radek.

Road movie Všechno bude
Dva outsideři a domestik. Dosáhne někdo z nich na Křišťálový glóbus?

Eva Samková na sebe zase práskla, co si nejraději pouští večer před usnutím. „Začala jsem poslouchat Hurvínka. Nejčastěji poslouchám Hurvínek a lupiči, kdy unesou Máničku. To jsme měli doma ještě na gramofonové desce a poslouchala jsem to jako malá,” smála se Eva.

Eva a Radek ale nebyli jedinými hvězdami odpoledne. Návštěvníky potěšili také Vavřinec Hradílek, Jan Kuf, Tomáš Kraus a Jan Hudec.

Příjemný sportovní den pokračoval projektem „Čtení tě mění“, který moderovala Lenny Trčková. Tentokrát zpovídala Miloše Škorpila, českého ultramaratonce, který úspěšně absolvoval jeden z nejnáročnějších závodů světa Spartathlon.

Americký herec, režisér, producent a hudebník Tim Robbins s partnerkou Gratielou Brancusiovou přicházejí 29. června 2018 po červeném koberci do hotelu Thermal na zahájení 53. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech.
Karlovy Vary ožívají filmem. Dorazil Robbins, převzal Křišťálový glóbus