VIDEOSOUHRN SPUSTÍTE ZDE:

Zdroj: Redakce

Co přinesl končící týden?

Jedna žena nehodu nepřežila, dalších pět lidí skončilo v nemocnici, včetně dětí. Takové byly následky nehody z minulého čtvrtka na 29. kilometru silnice 52 nedaleko Pohořelic na Brněnsku. Řidička osobního auta při ní vjela do protisměru a čelně se srazila s protijedoucím vozem. Podle nejnovějších informací policie žena za volantem nejspíš usnula.

Částečné zatmění Měsíce mohli sledovat lidé na Chomutovsku v noci na středu 17. července. Výhled na nebeský úkaz však v závěru trochu pokazila oblačnost.

Na jihu Čech v Netřebicích za Andrejem Babišem dorazilo i sedm protestujících s transparenty a megafonem, kteří mu chtěli dát najevo, co si o něm myslí. Čekali před školkou, až premiér vyjde ven. To ovšem vyvolalo ostré hádky s místními, kteří na předsedu vlády čekali také.

Videosouhrn 8.–12. července 2019
Kamion ukrývající mladé Afghánce a obří bílý kruh, který nevydržel: videa týdne

Stavba obří pily ve Štětí za tři miliardy korun pokročila. Nejlepší amatérští strongmani se setkali o víkendu v areálu Auto Nejdl v Klatovech, aby změřili své síly v extrémních disciplínách. Soutěžilo se o prestižní titul mistra České republiky v amatérské lize strongman sportu.

Ani nepříznivá předpověď počasí nepokazila dobrou a uvolněnou náladu, která se v pátek i v sobotu nesla pardubickým závodištěm. Organizátoři Létofestu návštěvníkům nabídli zajímavý program napříč hudebními žánry a muzikanti se svých vystoupení chopili kvalitně a mnohdy i velmi originálně.

Videosouhrn 17.–21. června 2019
Divoké bouře, smrt v plamenech a pohřeb zavražděné: zhlédněte videa týdne