Lymská borelióza, encefalitida, horečka Dengue, západonilská horečka nebo malárie. To je jen stručný výčet závažných nemocí, které klíšťata a komáři mohou přenášet. Aby k nákaze nedošlo, stačí relativně málo – aby se klíště vůbec nepřisálo a komár nebodnul. Proto existují repelenty, mezi nimiž je na českém lékárenském trhu jasnou jedničkou Predator.

Že repelenty klíšťatům a dotěrnému hmyzu v čele s komáry „nevoní“, dokazují laboratorní i praktické testy. Místům nastříkaným repelenty se klíšťata a komáři prostě vyhnou a vás tak nechají v klidu.

Obliba repelentů Predator je v Česku obrovská, zejména díky jejich spolehlivosti, široké nabídce různých druhů i praktickému uzávěru, který umožňuje aplikaci v jakékoli poloze. Seženete je také v téměř každé lékárně nebo na e-shopech a vyberou si z nich i lidé s citlivou kůži nebo rybáři a lovci, kteří potřebují účinné repelenty bez parfemace a někdy také s impregnačními účinky. To všechno mohou repelenty nabídnout.

Predator letos přišel i s dalšími zajímavými novinkami: 100% bio repelentem fungujícím na principu esenciálních silic a repelentem Aloha s ochranným faktorem SPF 30 pro ochranu před hmyzem i slunečními paprsky.

Z čeho tedy můžete vybírat?

  • Repelent Predator Forte se zvýšeným obsahem účinných látek; ochrání vás po dobu 4-6 hodin a je vhodný k delšímu pobytu v přírodě nebo při zvýšené fyzické aktivitě.

Repelent Predator Forte pro delší pobyt v přírodě Repelent Predator Forte pro delší pobyt v přírodě

  • Repelent Predator Junior vhodný pro děti už od 3 měsíců i osoby s citlivou pokožkou; účinnost 2-4 hodiny.
  • Repelent Predator Maxx plus – silný a vysoce účinný kapesní repelent proti klíšťatům a všem druhům komárů ve všech zeměpisných regionech; je určený pro oblasti s vysokou pravděpodobností přenosu nákazy nebezpečným hmyzem a extrémně vysokým výskytem komárů. Účinnost repelentu trvá po dobu 6-8 hodin a chrání tak i při dlouhodobém pobytu v přírodě nebo při vysoké fyzické zátěži.
  • Repelent Predator Aloha s ochranným faktorem proti slunečnímu záření (30 SPF). Vysoce účinný kapesní repelent určený i do exotický krajin, který navíc chrání pokožku i před sluncem; lze jej aplikovat pouze na pokožku a jeho účinnost trvá 6-8 hodin.

Repelent Predator Aloha s ochranným faktorem 30 SPF Repelent Predator Aloha s ochranným faktorem 30 SPF

  • Repelent Predator Bio funguje na bázi přírodních esenciálních silic (citronelal, eukalyptol, limonen a další). Je 100% BIO, bez parfemace a odpuzuje všechny druhy komárů a klíšťat; účinnost minimálně 3,5 hodiny.

Repelent Predator BIO na bázi přírodních esenciálních silic Repelent Predator BIO na bázi přírodních esenciálních silic

Kompletní sortiment repelentů Predator najdete na www.naserepelenty.cz.