Lidé mohli přijít k celkem padesáti stánkům a zúčastnit se patnácti workshopů. Od odbornic se ženy například nechaly nalíčit, nebo se dozvěděly o tom, jak si udržet šťastný vztah.

Častým tématem byl i zdravý životní styl. “Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme. Jsme-li zdravé a šťastné uvnitř, odrazí se to i na naší kráse a tudíž na našem sebevědomí,” ujišťovala ženy moderátorka akce a zpěvačka Zuzana Gamboa.

Příchozí v centru mohli vidět například vystoupení herečky a zpěvačky Yvetty Blanarovičové nebo zpěváka Ondřeje Rumla. “Mezinárodní den žen už sice byl, ale i tak byste se měly mít rády pořád,” vzkázal po svém vystoupení přítomným ženám Ruml.

Na setkání přišla i Marta Peňázová z Brna. Přilákala ji myšlenka organizátorů o ženském sebevědomí. “Kvůli kampani jsem přišla, je to krásná akce. I kdyby jí ale nebylo, stejně se mám ráda. A mám ráda i ostatní lidi,” řekla.

Zatímco někteří mířili do nákupního centra najisto, pro jiné byla akce překvapením. “Šli jsme kolem a všimli jsme si balónků. Myslela jsem, že bude akce na výstavišti a byla jsem příjemně překvapená. Vystoupení byla skvělá,” sdělila třeba Alena Jervanová.

Akci uspořádala organizace Ženy s.r.o. Setkání večer zakončila afterparty v brněnském klubu HighFive.