Bez stresu za 15 minut - 8 programů pro tělo a ducha

Siegbert Engel

Jak se rychle vypořádat se stresem? Přinášíme vám osm krátkých programů pro všední den! Pomocí těchto cvičebních programů se úspěšně dostanete ze začarovaného kruhu stresu!

Smysluplná kombinace pohybu a relaxace, kterou lze snadno realizovat během všech každodenních situací, vám umožní dosáhnout během pouhých 15 minut fyzické a psychické rovnováhy.

Kniha stojí 239 Kč včetně DPH.

30 způsobů jak se zbavit stresu

Hademar Bankhofer,

Johannes Huber, Ewan Hewson

Stres neblaze ovlivňuje naše zdraví, každodenní činnost, soustředění v práci apod. Způsoby a cesty, jak se stresu omezujícího náš pracovní i osobní život zbavit, popisuje tato kniha.

Dále uvádí přehled nejčastějších faktorů způsobujících stres, druhy stresu, fáze stresu, vlivy hormonální činnosti na stres atd. Obsažené rady určitě napomohou každému čtenáři zkvalitnit si svůj život a stát se spokojenějším.

Kniha stojí 169 Kč včetně DPH.

Netrapte se po rozvodu

Šárka Poupětová

Publikace zaměřená na nejběžnější druhy potíží, se kterými se lidé setkávají v období smiřování se s rozvodem a stabilizace porozvodové situace. Kniha čtenáře podpoří, pomůže zorientovat se, s čím se může v takového situaci setkat a jak je možné to řešit.

Odpovídá na otázky, které si lidé po rozvodu kladou, navede, čím by se mohli z nepříjemné pocitové situace dostat, na co by se měli zaměřit – přátelé, nové vztahy, rodina atd.

Kniha stojí 199 Kč včetně DPH.

Laktóza a fruktóza

Herta Kramer-Priesch,

Ingrid Kiefer

Unikátní kniha na českém trhu je určena všem, kteří trpí potravinovou nesnášenlivostí a kladou si každý den otázku: „Co smím vůbec jíst a co mám vařit?“ Čtenáři získají užitečné informace o příčinách zmíněného omezení, dále také rady, jak se s omezením vyrovnat.

Nejcennější je jistě soubor více než 100 velmi chutných receptů na pečivo, polévky, hlavní jídela, přílohy a moučníky.

Kniha stojí 299 Kč včetně DPH.

Předškoláci v pohybu 2

cvičíme jako zajíc, žába a had

Hana Volfová, Ilona Kolovská

Kniha pro cvičitelky dětí předškolního a mladšího školního věku, učitelky v mateřských školách, instruktory mateřských center a rodiče je zaměřena na všestrannou pohybovou průpravu dětí předškolního a mladšího školního věku.

Navazuje na velmi úspěšnou publikaci Předškoláci v pohybu – cvičíme jako myška, kočka a pejsek. Tentokrát využívá jako motivaci pro konkrétní cvičební jednotky a pohybové hry další zvířátka – zajíce, žábu a hada, s jejichž pomocí děti cvičení lépe chápou a jeho forma je pro ně zábavnější.

Text je doplněn více než stovkou obrázků a fotografií.

Kniha stojí 149 Kč včetně DPH.

K ceně se připočítává poštovné a balné.

jak objednat knihu