Nejčastěji přestáváme kouřit, začínáme se více hýbat a zdravěji jíst. Slibujeme si, že budeme spořivější nebo konečně oprášíme jazykové učebnice.

Na začátku bývá velké nadšení pro věc, to často ale už po pár dnech bere za své. Proč se tak rychle vzdáváme? A jak se dá ještě všechno zachránit?

V první řadě je třeba uvědomit si, že nemůžeme mít všechno hned. Jakákoliv zásadní změna je dlouhodobý proces, často dokonce celoživotní.

Když se před časem objevila Low Carb dieta jako zaručená metoda hubnutí, stala se velkým hitem.
S Low Carb dietou se hubne neuvěřitelně rychle. Ale zázračná není

Proto bychom si měli hned na začátku dobře rozmyslet, jestli jsme opravdu pevně rozhodnuti, začít se sebou něco dělat. Motivace je základ úspěchu.

Začnete zvolna a mějte ze sebe radost

Dejte si na start menší cíle, které dokážete zvládnout. Také není žádnou ostudou, pokud si do začátku necháte poradit, třeba i odborníkem. Za drobná selhání se nebičujte a mějte radost z každého pokroku. Za vytrvalost a pevnou vůli vám bude odměnou radost ze sebe sama.

Celou řadu užitečných tipů, jak zvládnout novoroční předsevzetí, čtěte na https://truecontent.denik.cz/novorocni-predsevzeti/.

Dozvíte se také, kde se vůbec předsevzetí historicky poprvé objevila, nebo jak jsou na tom Češi s předsevzetími podle statistik.