Psycholožka Joan Freemanová, která malou Georgii Brownovou testovala, říká, že holčička zřejmě mohla dosáhnout ještě lepšího výsledku, ale po 45 minutách soustředění usnula. "Dokázat se v tomto věku soustředit tři čtvrtě hodiny je něco zcela výjimečného," uvedla psycholožka. Dodává, že holčička dokázala odpovědět na otázky, se kterými si neumí poradit řada pěti- a šestiletých dětí.

Freemanová byla zcela fascinovaná tím, jak holčička krásně uměla nakreslit kroužky. Většina Georginých vrstevníků při tom ani pořádně ještě nedokáže držet tužku, neumí pojmenovat barvy a vůbec nic jim neříkají otázky, na které Georgia odpověděla správně.

Matka si u Georgie již ve velmi nízkém věku všimla, že se velmi rychle učí. V pěti měsících uměla lézt, chodit začala, když jí bylo devět měsíců. Plynulemluvila již v 18 měsících. A to miminka obvykle začínají lézt přibližně v osmém měsíci života, první samostatné kroky udělají asi v roce.

Vůbec nejmladším členem v historii britské Mensy se v 90. letech stal chlapeček, kterého společnost přijala, když mu bylo jen o několik dnů méně než Georgii.