Třiadvacetiletá Jasmina Dominičová zmizela v roce 2000. „Když jsem s ní mluvil naposledy, řekla mi, že se chystá na dovolenou na výletní loď. Také plánovala, že bude žít v Paříži,“ uvedl v roce 2011 pro chorvatský deník Večernji list dívčin otec Martin Dominič.

Zmizení Jasminy, která studovala na vysoké školy v Záhřebu, však její rodině oficiálně nahlásila až 16. srpna 2005, tedy až bezmála pět let poté, co ji viděli naposledy.

Zatím není zřejmé, jak dokázali policisté objevit dívčino tělo, napsal server index.hr. Podle jedné z verzí je ale na přítomnost mrtvoly upozornil nesnesitelný zápach, který se budovou začal šířit poté, co byly přerušeny dodávky elektrického proudu.

Zatčena byla jedna žena

Policisté se sice domnívají, že Jasmina byla zavražděna, přesnou příčinu smrti však odhalí až pitva. Podle chorvatských médií by vrahem mohla být její sestra. Tělo bylo totiž nalezeno v domě, kde se svým manželem a třemi dětmi žila.

V souvislosti s vyšetřováním již byla v obci Mala Subotica zatčena pětačtyřicetiletá žena, její identita však nebyla zveřejněna.