Předchozí
1 z 9
Další

Heidi Klumová jako páv

Zdroj: Youtube

Modelka Heidi Klumová je už léta nekorunovanou královnou Halloweenu. Její kostýmy jsou vždy velkolepé, dokonale propracované a mnohdy trvá celé hodiny, než se týmu profesionálních maskérek a vizážistek podaří modelku „vypravit“. V minulosti se předvedla jako stařena, jednou dorazila na halloweenský večírek s armádou svých klonů a loni se proměnila v obřího červa. Svou pozici královny potvrdila i letos, uvádí BBC

Tentokrát zabodovala jako obří páv. Modelka samotná představovala v modrém overalu jeho krk a hlavu se zobákem, zbytek těla a peří vytvořila skupina tanečníků Cirque de Soleil. Vzhledem k tomu, že kostým Klumové každoročně netrpělivě očekává množství lidí, už dříve před Halloweenem modelka postupně zveřejňovala nápovědy, jaký bude letos. „Po mnoho let Klumová na svých kostýmech spolupracuje s designérem Billem Corsem. Klumová každý rok navrhne koncept a pak pracuje s Corsem a dalšími designéry na vytvoření úchvatného vzhledu,“ píše list Entertainment Weekly

Adele jako Morticia Addams

Britská zpěvačka se pro letošní Halloween inspirovala šílenstvím kolem rodiny Addamsovy, které před několika měsíci vyvolal úspěšný seriál Wednesday. „Na svém koncertě v Las Vegas vystoupila jako Morticia Addams,“ uvádí BBC.

Camila Cabellová jako princezna

Přestože od natočení úspěšného filmu pro dospívající Deník princezny uplynulo už více než 20 let, jde o ikonický snímek a stále se mluví o natočení pokračování. Hlavní postava příběhu, Mia Thermopolisová, dědička trůnu fiktivní země Genovia, posloužila jako inspirace pro letošní halloweenský kostým zpěvačky Camily Cabellové. 

Kim Kardashianová s dcerou jako postavy z filmu Bezmocná

Dalším nestárnoucím filmem pro dospívající, z něhož dodnes čerpají některé módní trendy, se nechala inspirovat celebrita Kim Kardashianová. Společně s nejstarší dcerou North West se o Halloweenu proměnily v postavy z filmu Bezmocná. 

Kourtney Kardashianová jako její starší sestra Kim

Smysl pro vtip ukázala o letošním Halloweenu influencerka Kourtney Kardashianová, která je nyní ve vysokém stupni těhotenství. „Oblékla se jako její starší sestra Kim na akci Met Gala v roce 2013, která byla v té době také těhotná,“ píše BBC. 

Paris Hiltonová jako Britney Spearsová

Jen pár dní před Halloweenem vyšly v Americe paměti americké zpěvačky Britney Spearsové, ve kterých velmi otevřeně popisuje celý svůj život, včetně pekla, jímž si prošla v době opatrovnictví. Díky knize se Spearsová opět stala tématem číslo jedna, byť je její hudební kariéra aktuálně pozastavená. 

Dědička hotelového impéria Paris Hiltonová, která se se Spearsovou v jisté době přátelila, se zpěvačce rozhodla o Halloweenu svým způsobem složit poklonu. „Mezi nejvirálnější momenty letošního Halloweenu se zařadily kostýmy Megan Foxové a jejího partnera Machine Guy Kellyho odkazující na film Kill Bill, proměna Edwarda Nortona v Davida Beckhama a poklona Paris Hiltonové vůči její kamarádce z nultých let Britney Spearsové v kostýmu z videoklipu ke skladbě Spearsové Toxic,“ uvádí CNN

Mimochodem, kromě Hiltonové se v Britney Spearsovou o letošním Halloweenu proměnily i herečky Kelly Sawyer Patricofová and Jessica Albaová.

Edward Norton jako David Beckham

Stejně jako se Britney Spearsová „připomněla“ světu svými nedávno vydanými memoáry, byli díky zveřejnění dokumentu o svém životě před několika týdny v hledáčku britských i amerických médií manželé David a Victoria Beckhamovi. Umně toho využil herec Edward Norton s partnerkou Shaunou Robertsonovou, kteří se proměnili ve známý britský fotbalovo-návrhářský pár. 

Kelsea Balleriniová jako Barbie

Jen málokdo neviděl filmový hit letošního léta Barbie. Americká country zpěvačka Kelsea Balleriniová jej využila jako inspiraci pro svůj halloweenský kostým a předvedla se jako Barbie z filmu. 

Mariah Careyová jako Jessica Rabbit

Fiktivní animovaná postava Jessica Rabbit je považována za největší sexsymbol animované tvorby a v minulosti už se do ní převtělily o Halloweenu mnohé celebrity. Letos tuto „štafetu“ převzala americká zpěvačka Mariah Careyová.