Kardashianová navštívila Paříž v rámci týdne módy. "Dva ozbrojení a maskovaní muži" se vloupali do jejího hotelového pokoje a drželi ji na mušce, uvedla mluvčí. Podle policie byla Kardashianová oloupena, ale nezraněna. Lupiči ji však podle informací agentury AP svázali a zamkli v koupelně, poté z místa činu odjeli na kolech.

Přepadení se odehrálo kolem 03:00 SELČ, nikdo při něm zraněn nebyl. Do rezidence zloděje převlečené za policisty vpustil podle policejních zdrojů domovník, ti mu poté dali pouta a pod pohrůžkou střelnou zbraní ho přinutili odvést je k bytu Kardashianové.

Nejmenovaný přestavitel pařížské policie podle AP uvedl, že lupičů bylo celkem pět a že se zmocnili šperkovnice s cennostmi v hodnotě šesti milionů eur (162 milionů korun) a také prstenu za čtyři miliony eur (108 milionů korun). Policejní prefektura potvrdila, že ozbrojení útočníci Kardashianovou oloupili o šperky za několik milionů eur, zároveň ale dodala, že "celková škoda se teprve vyčísluje".

Výše škody není jedinou nejasností. Známo například není, zda s Kardashianovou byli v době přepadení její tříletá dcera a desetiměsíční syn. Pochybnosti panovaly také nad místem zločinu, neboť mluvčí Američanky nejdříve hovořila o hotelu, média ve svém zpravodajství ale upřesnila, že to byla luxusní rezidence v centru metropole.

V okamžiku incidentu Kanye West v New Yorku zpíval již hodinu na festivalu The Meadows, když najednou publiku oznámil, že koncert skončil, a opustil scénu s tím, že musí odejít kvůli naléhavé rodinné záležitosti.

Pro Kardashianovou to není poprvé, co v Paříži čelila problémům. V roce 2014 ji během tehdejšího týdne módy při vystupování z auta napadl Ukrajinec Vitalij Sedjuk a málem ji srazil k zemi. Sedjuk, který je výpady proti slavným osobnostem známý, Kardashianovou zaskočil v Paříži i v uplynulém týdnu, když se pokusil políbit její pozadí, uvedla televize Fox News. Ochranka však jeho počínání rychle učinila přítrž.