Turecké letouny na severu Sýrie ostřelovaly dvě vesnice obývané vnitřními uprchlíky, uvedl pozdě večer na twitteru mluvčí prokurdských Syrských demokratických sil (SDF). Podle SOHR bylo zabito nejméně šest členů SDF a šest prorežimních vojáků.

Terčem tureckého bombardování byly objekty SDF v provincii Halab na severu Sýrie a Hasaká na severovýchodě, sdělil agentuře AFP šéf SOHR Ramí Abdar Rahmán. Údery mířily také na pozice, na nichž jsou rozmístěny síly syrského režimu v provinciích v provincii Rakka a Hasaká, což si vyžádalo 12 mrtvých.

Na televizních obrazovkách umístěných na vlakovém nádraží v jihokorejském Soulu běží reportáž o raketovém testu KLDR, 18. listopadu 2022.
KLDR otestovala raketu schopnou zasáhnout USA, uvedl japonský ministr

Turecko v úterý ohlásilo, že se chystá pronásledovat cíle na severu Sýrie poté, co dokončí přeshraniční operaci proti radikálům ze zakázané Kurdské strany pracujících (PKK) v Iráku. Ankara útoky reaguje na atentát v centru Istanbulu s šesti oběťmi. Turecké ministerstvo obrany k tomu v noci na dnešek na twitteru uvedlo, že "nadešel čas skládání účtů", a přiložilo fotografii zachycující letoun startující k nespecifikované operaci.