Kakaová kráska si odpykávala trest veřejně prospěšných prací za to, že svou bývalou pomocnici v domácnosti uhodila do hlavy mobilním telefonem a způsobila jí tržnou ránu. Uklízela pět dnů v newyorském skladišti komunálních služeb.

"Bylo to ponižující. Byla jsem ale s lidmi, se kterými bych se ve své práci nikdy nesetkala, a hodně se toho o nich a od nich dověděla. Všichni se chovali dobře a byli ke mně slušní a já byla slušná k nim," řekla hvězda v rozhovoru pro časopis Access Hollywood.

Campbellová připustila, že se nyní ve svém životě cítí mnohem lépe poté, co se naučila potlačovat své neblaze proslulé výbuchy hněvu. "Myslím, že jsem v minulých letech byla hodně nezodpovědná, ale to už nejsem," ujistila.

Supermodelka britského původu očividně nesla svůj trest statečně: podle svých dočasných šéfů neremcala a vykonávala přidělenou práci, s několika zaměstnanci se osobně sblížila. A to přesto, že některé spolupracovnice Campbellové se prý chovaly trochu jako potvory a říkaly, že schválně nadělají extra nepořádek, aby měla co uklízet.

"Opravdu makala. Když se kontrolora ptala, jak jí to jde, bylo jí řečeno, že je pilnější než někteří z běžných zaměstnanců," potvrdil jeden z tehdejších kolegů Campbellové. Ta ke své práci uklízečky poznamenala, že musela dělat mnoho pro ni ponižující práce, ale nečistila záchody, jak tvrdily některé novinové zprávy.