Dvaapadesátiletý Renner informoval, že se vrátil z nemocnice prostřednictvím komentáře na twitteru. Uvedl, že si doma s rodinou užil sledování jedné epizody seriálu Mayor of Kingstown, ve kterém hraje.

Renner, známý mimo jiné z filmu Avengers: Endgame a dalších filmů americké společnosti Marvel Studios, byl na Nový rok hospitalizován poté, co ho při pokusu o odklízení sněhu z příjezdové cesty poblíž jeho domu v Nevadě přimáčkl jeho sněžný pluh. Stroj se rozjel, když byl herec mimo vozidlo. Podle místního šerifa se Renner zranil poté, co se snažil dostat zpět na místo řidiče. Renner utrpěl tupé poranění hrudníku, kvůli kterému musel podstoupit dvě operace, uvedla jeho mluvčí.

Americký herec Jeremy Renner
Herec Jeremy Renner se vážně zranil při odklízení sněhu. Jeho stav je kritický

Renner, který byl dvakrát nominován na Oscara, je známý především díky roli Clinta Bartona neboli Hawkeye z dílny americké společnosti Marvel Studios. Zahrál si v několika filmech o superhrdinech Avengers a ve spin-off televizním seriálu Hawkeye. Renner si jméno udělal také výkony ve filmech ze série Mission: Impossible.

Nominovaný na Oscara byl za hlavní roli v dramatu z války v Iráku Smrt čeká všude a vedlejší roli ve snímku Město.