Z knižní předlohy by mohl vyjít sedmidílný seriál. Kdo ho bude režírovat a jaké bude herecké obsazení včetně hlavního představitele, zatím není jasné. 

Práva koupila společnost Endeavor Content. Autor Wolff by měl být výkonným producentem společně s Michaelem Jacksonem, který pracoval pro BBC kanál 4 a nyní působí v Two Cities Television. Informoval o tom server The Hollywood Reporter.

Bestselleru, který šel kvůli obrovskému zájmu do prodeje o týden dříve, se zatím prodalo přes milion výtisků. Autor se v knize neštítí popisovat nejrůznější „špeky“ ze soukromí prezidentské rodiny. Například, to že Trump pojídá hamburgery v posteli nebo, že jeho dcera Ivanka je „blbá jako poleno“.

Novinář dílo napsal na základě rozhovorů s 200 osobnostmi z okruhu amerického prezidenta. Jedním ze zpovídaných je i bývalý hlavní stratég Bílého domu Steve Bannon. Ten mimo jiné kritizuje počínání Trumpových poradců ohledně schůzky se skupinou Rusů v New Yorku v červnu předloňského roku během prezidentské kampaně.

Sejít se měli poté, co prostředník mezi ruskou stranou a Trumpovým týmem slíbil dodat kompromitující materiály na demokratickou kandidátku Hillary Clintonovou.

„Všichni říkají, že je jako dítě,“ popsal autor Trumpův tým. „Má potřebu neustálého uspokojování. Ten člověk nečte a nikoho neposlouchá. Je jako míček, který pinká o stěny,“ popisují ho nejbližší kolegové.

Autor však se samotným Trumpem o knize nikdy nemluvil. „Je plná lží, dezinterpretací a zdrojů, které neexistují,“ zuřil Trump. "Michael Wolff je totální nula (loser) když vytvořil příběhy jenom proto, aby se tato skutečně nudná a nepravdivá kniha prodávala," rozčiloval se na twitteru.