Ashton Kutcher:

Nástupce Charlieho Sheena v seriálu Dva a půl chlapa neváhal v pořadu BBC zout botu a předvést moderátorovi i divákům své dva srostlé prsty na noze.

Megan Foxová:

Americká herečka, hvězda filmů, jako je Transformers: Pomsta poražených či Želvy Ninja, má na rukách palce patřící spíš na nohy. Jde o zdravotní problém nazývaný brachydaktylie, a Megan tvrdí, že za to může její matka, která v těhotenství jedla tuňáka. „Jsou divné, hrozně tlusté," poznamenala v noční show moderátora Jaye Lena.

Karolína Kurková:

Slavná topmodelka, která mimo jiné předváděla spodní prádlo Victoria's Secret, poutá pozornost tím, že nemá pupík. Spekulace kolem této skutečnosti ukončil její tiskový mluvčí, když prohlásil, že jde o důsledek operace kýly v dětství. I bez pupíku ale Kurková sklízí ovace po celém světě a v roce 2008 ji časopis E! označil za nejvíc sexy ženu světa.

Kesha:

Tato zpěvačka se narodila s ocáskem. „Byl to hodně malý ocásek, dlouhý asi šest milimetrů, a oni mi ho usekli – a ukradli mi můj ocásek," prohlásila v rozhovoru pro Heat. „Jsem z toho opravdu smutná," dodala.

Steven Tyler:

„Mám prsty zmačkané dohromady," řekl hlavní zpěvák skupiny Aerosmith v talk show Oprah Winfreyové – a vůbec nepřeháněl. Jeho zmrzačené nohy jsou výsledkem mnoha let poskakování po pódiu ve špatně padnoucích botách.

Gemma Artertonová:

Herečka, která zahájila kariéru rolí v bondovce Quantum of Solace, měla při narození na každé ruce šest prstů. „Šest prstů měl i můj táta a dědeček," řekla v rozhovoru pro časopis Esquire. Nyní už jejich přítomnost prozrazují jen malé hrbolky na hraně ruky tam, kde měla nadbytečné prsty, které jí v dětství odstranili.