Bilúr se takto vyjádřil při pondělní debatě v pákistánském parlamentu, která se točila kolem pumovém útoku na mešitu ve městě Šikarpur na jihu Pákistánu, jenž si 30. ledna vyžádal nejméně 61 obětí mezi menšinovými šíity. K atentátu se přihlásila sunnitská extremistická skupina Džundalláh, která vznikla odštěpením od pákistánského hnutí Taliban a která loni vyjádřila podporu Islámskému státu. Poslanci mimo jiné kritizovali chyby vlády při řešení situace.

Zákonodárce Bilúr z opoziční Lidové národní strany (ANP) přitom využil diskuse k tomu, aby dal najevo solidaritu s vrahy zaměstnanců magazínu Charlie Hebdo. Odměny by podle všeho vyplatil z vlastní kapsy.

Bilúr podobně již v roce 2012 vypsal částku 100.000 dolarů na hlavu producenta kontroverzního amerického amatérského filmu Nevinnost muslimů, který zobrazuje proroka Mohameda jako chlípníka. Politik, který v té době působil v pákistánské vládě jako ministr železniční dopravy, tehdy dokonce naznačil, že odměna je určena i fundamentalistickému hnutí Taliban a teroristické organizaci Al-Káida, pokud se ujmou "svaté povinnosti" a pomohou najít a zabít producenta snímku.

"Již jsem řekl, že nebudu tolerovat žádné útoky na proroka Mohameda," zdůraznil v pondělí Bilúr.