Chlapci byli naposledy viděni ve čtvrtek 24. 10. kolem půl páté odpoledne v Bratislavě. "Bohužel musím potvrdit informaci o mých nezvěstných synech. Včera si je vzal jejich otec a od té doby nevím, kde jsou," řekla serveru Pluska.sk zdrcená Wisterová. 

Policie proto žádá o pomoc při pátrání. Osmiletý Harlow Pax je 142 centimetrů vysoký a váží kolem 30 kilogramů, má hnědé oči i vlasy. Na stranách má pak vyholenou hlavu. Na sobě měl modré tričko s dlouhým rukávem a nápisem GAP, zelené maskáčové tepláky a tenisky s vyobrazením Pokémona. Mladší z chlapců je pak 120 centimetrů vysoký, váží kolem 20 kilogramů, má modré oči a světle hnědé vlnité vlasy. Na sobě měl tričko rovněž modré barvy s dlouhým rukávem, tmavě modré tepláky a tenisky s vyobrazením pokémona. 

Otcem dětí je Izraelec Jeremy Hulsh, za kterého se moderátorka provdala roku 2010. Manželé spolu žili v Izraeli, kde se jim synové narodili. Manželství však zkrachovalo po šesti letech a Vera se vrátila na Slovensko. Poté následovala žádost o rozvod a boj o děti. Chlapci jsou tedy nejspíše s otcem a je možné, že spolu s ním odcestovali ze Slovenska. 

Podle serveru Pluska.sk to však není poprvé, co se moderátorka takto bála o své děti. Na konci února 2017 jí manžel odmítl děti vrátit, a tak musela v hotelu, kde byla v místnosti s chlapci zamčená i jejich babička (Hulshova matka), zasahovat policie. 

Podle slovenských médií boje o děti neustaly a naopak, moderátorky manžel ještě přitvrdil, když nového přítele Wisterové obvinil z mravnostního ohrožení dětí. Moderátorka se k celé záležitosti odmítla vyjádřit.