"Po osmé hodině jsme na tísňové lince přijali výzvu, že zraněný muž potřebuje pomoc. Lékaři ho ošetřili a s bodným zraněním břicha převezli do nemocnice. Byl při vědomí," řekla portálu novycas.sk Alena Krčová z operačního strediska záchranářů.

Podle neověřených informací serveru Nový Čas pobodaného našel kolega prokurátor v jeho bytě. Škovranek měl naplánované pracovní povinnosti, kterých se však nezúčastnil. Jeho kolega ho proto začal hledat. Zazvonil u něj doma a Škovranek mu otevřel s nožem zabodnutým v břichu, uvedla pluska.sk. 

Prvotní zprávy hovořily o úmrtí prokurátora, slovenská policie však tuto informaci nepotvrdila. "Dementujeme zverejněné informace některých médií, že pobodaný prokurátor zemřel. Další podrobnosti poskytneme později," uvedla policie na sociálních sítích s tím, že krajský vyšetrovatel zahájil trestní stíhání za ublížení na zdraví.

Vyjádření slovenské policie na Facebooku:

Pellegrini: Je to útok na právní stát 

K celé události se pro portál pluska.sk vyjádřil také slovenský premiér Peter Pellegrini.  „Útok na orgány činné v trestném řízení je útok na právní stát. Jsem pobouřený tímto otřesným činem. Věřím, že policie učiní všechny kroky pro co nejrychlejší vyšetření tohoto absolutně nepřijatelného útoku," prohlásil Peter Pellegrini.