Za dobu jeho šedesátileté kariéry kázal podle BBC odhadem asi 210 milionům lidí. Dalších několik milionů věřících zasáhl pomocí televize.

Graham se ve věku šestnácti let stal věrným křesťanem poté, co slyšel kázat putujícího evangelistu. V roce 1939 byl vysvěcen, aby mohl ministrovat.

Zdroj: Youtube

Do povědomí občanů ve Spojených státech se dostal v roce 1949, když se ujal dvouměsíčního úřadu pastora v obřím stanu v Los Angeles.

Akce "hořící gotika" ruských umělců ve městě Kaluga. Oslavy svátku Maslenica.
Ruští umělci zapálili maketu kostela. Vysloužili si kritiku církve

Kazatel byl nejdříve skeptický k hnutí za občanská práva ve Spojených státech, nakonec se ale v padesátých letech dvacátého století stal jeho podporovatelem s církevními shromážděními pro rasově různorodé publikum.

Graham se vyhýbal skandálům, které postihly některé jiné současné hlasatele víry kážící skrze televizi. Jeho ohnivé přednášky se staly více váženými poté, co mu přibyla léta a také s přibývajícími kontroverzními technikami masového hlásání evangelia.

Kazatel byl přítelem amerických prezidentů od Harryho Trumana až po Baracka Obamu.

V roce 2005 ve věku 86 let kázal na posledním setkání se svými příznivci v New Yorku.

Billy Graham je považován za jednoho z nejvlivnějších protestantských kazatelů dvacátého století. Osobně kázal většímu počtu posluchačů, než kterýkoliv jiný protestantský kazatel v dějinách. V roce 1982 kázal i v Československu.

Papež František na první oficiální návštěvě Chile
Papež František prý lituje slov, kterými hájil biskupa, který kryl zneužívání