Bývalá hvězda basketbalové ligy NBA si podle GQ (původně Gentlemen's Qu­arterly) zasloužila nejvyšší ocenění za to, ze byla ochotna „dopustit se takřka zrady jen proto, aby poklábosila s diktátorem, který sám aspiruje na zařazení do našeho seznamu celebrit". Rodman byl za Kimem v Pchjongjangu už dvakrát a minulý týden řekl, že se tam chce tento měsíc vrátit.

Druhou příčku obsadila americká televizní kuchařská hvězda Paula Deenová. Její kuchařské impérium se letos zhroutilo poté, co přiznala, že jednoho zaměstnance označila slovem, které začíná písmenem „n" a které běloši v Americe nesmějí používat.

Třetí skončil demokratický kongresman Anthony Weiner, jemuž zkrachovala kampaň na starostu New Yorku, protože na internetu obšťastňoval svět fotografiemi svých mužných partií. „Je to nejubožejší chlívák v americké politice a to už je něco, protože tam jsou chlíváci všichni," komentoval magazín jeho počínání.

Někdejší dětská hvězdička Cyrusová si letos zjednala pozornost provokativními výstupy spočívajícími ve vrtění vystrčeným zadkem a hrátkami s velkým pěnovým prstem. Cyrusová se umístila na šestém místě díky tomu, že „použila všechny nejapnosti, jaké si dokázala vymyslet, jen aby rozdráždila těch pár posledních amerických puritánů". „Smutné je, že to dokonale zabralo," dodává magazín.

Obama mezi celebritami bez vlivu zaujal 17. místo, protože „nic nedodělal". Obama zažívá v posledních týdnech nejhorší dobu svého vládnutí kvůli totálně zpackanému spuštění jeho zdravotnické reformy, která má být hlavním výdobytkem jeho prezidentování.