Tento týden se novým majitele anglického mužstva stal řecký miliardář a rejdař Evangelos Marinakis, který je vlastníkem jiného slavného týmu, řeckého Olympiakosu Pireus z Athén. Nottingham Forrest oznámil změnu majitele včera. Anglická fotbalová liga změnu majitele potvrdila, navzdory podezřením, že nový řecký majitel je zapleten se zločineckými organizacemi. Čelil také podezřením, že ovlivňoval výsledky zápasů řecké ligy a tlaku na rozhodčí.

Marinakis zvěsti o podezřelých kontaktech v rozhovoru s BBC popřel s tím, že je „šíří ti, kteří žárlí na jeho úspěch s Olympiakosem, který je posledních dvacet let v podstatě nepřetržitě řeckým šampionem".

„Nemám se čeho obávat, neudělal jsem nic špatného," řekl stanici BBC Evangelos Marinakis. Podle svých slov chce snížit ceny vstupenek na zápasy Nottingham Forrestu, aby tím „odměnil věrné fanoušky".

Devětačtyřicetiletý Marinakis vlastní rejdařství Capital Maritime v hodnotě kolem 650 milionů dolarů. V posledních sedmi letech figuruje v žebříčku sta nejvlivnějších osob v lodním průmyslu. V září 2016 koupil za 73,9 milionu euro (téměř 2 miliardy korun) jednu ze čtyř hlavních řeckých televizních společností.