Podle televize WAPT nahlásila rodina zmizení chlapce Markella Noaha v pátek (25. listopadu) kolem třetí hodiny ráno. Policisté i sousedé vzápětí zahájili pátrací akce, následující hodiny pro rodiče pohřešovaného ubíhaly nesnesitelně pomalu.

Tragický příběh se uzavřel, když policisté našli Noahovo tělo v opuštěném domě na severním předměstí Jacksonu. Měl smrtelné střelné zranění.

Jayme Ericksonová ošetřovala po autonehodě umírající dívku. Kvůli vážnosti zranění nepoznala vlastní dceru.
Záchranářka u nehody pomáhala umírající dívce. Nepoznala, že je to její dcera

Zástupce náčelníka tamního policejního oddělení Deric Hearn řekl místní televizní stanici WLBT, že chlapec a další dvě děti se v pátek ráno vytratili z domu, aby si zahráli ruskou ruletu. Pro Markella bylo jeho kolo ve hře smrtelné.

Ruská ruleta je hazardní hra, ve které hráč vloží jeden náboj do revolveru, protočí bubínek, přiloží hlaveň ke spánku a stiskne spoušť. A doufá, že zbraň nevystřelí.

Podle deníku Independent jeden z členů rodiny médiím řekl, že Markell dostal ve dvě hodiny ráno, kdy zmizel, textovou zprávu. Vyšetřující orgány se domnívají, že poté odešel z domova, aby se setkal s dalšími dvěma chlapci.

Dva mladiství teď kvůli nebezpečné hře čelí obvinění z vraždy. Do policejní vazby vzali také jedenadvacetiletého muže, který je obviněn ze spoluúčasti na vraždě.

Po Marion Barterové se slehla zem před pětadvaceti lety. Na jejím zmizením stále visí mnoho otazníků
Záhadné zmizení Marion Barterové: Prodala dům, odletěla. Pak už ji nikdo neviděl

List Independent dále uvedl, že Markellova rodina navzdory závěrům policie to, že by dvanáctiletý chlapec takto nebezpečnou „hru“ hrál, zpochybňuje.

Lidé jsou zděšení

Tamní komunita se nyní snaží se ztrátou malého chlapce a s celou tragédií vyrovnat. Po šokujícím úmrtí dítěte vyzval jeden ze zděšených obyvatel Jacksonu rodiče, aby na své potomky dávali pozor.

„Sledujete, s kým si vaše děti hrají a s kým přicházejí do kontaktu. Buďte všímaví,“ řekla televizi WAPT sousedka truchlící rodiny Star Appleberryová.

V současné době nejsou známé žádné další podrobnosti případu. Policie uvedla, že tragédii stále vyšetřuje.