Poslední obětí žertu se stal v pondělí herec Russell Brand, bývalý manžel zpěvačky Katy Perryové. Policie dorazila na základě hlášení, že dům ohrožují dva muži se zbraněmi. Když policisté přijeli, našli v domě jen nic netušící hospodyni. Ta jim sdělila, že pan Brand odjel před půl hodinou a že vše je v pořádku. Policie přesto musela dům prohledat.

"Jde o nový způsob žertování skupiny šprýmařů. Budeme po nich pátrat, protože takové situace jsou nebezpečné pro lidi v oblastech, kde zasahujeme," řekl listu The New York Times příslušník policejního sboru Los Angeles. "Naše celebrity si nezaslouží, aby k nim kvůli falešným telefonátům jezdila policejní zásahová jednotka. Znervózňuje je to," obhajoval hvězdy jiný policista.

Dvanáctiletý chlapec, který se minulý měsíc přiznal k hlášení poplachu v domech všestranného umělce Ashtona Kutchera a zpěváka Biebera, si nyní odpykává dvouletý trest v zařízení pro nezletilé.

Kutcherův dům přijelo loni v říjnu zachraňovat 42 policistů s helikoptérou a hasičskými vozy. Obávali se muže s pistolí, který se měl údajně ve vile pohybovat.