Ne všichni se dnes ale v Bombaji z této události radovali. Jedna z Baččanových fanynek si ráno před hercovým domem, na jehož zahradě se svatební obřad koná, pořezala zápěstí. Tvrdila přitom, že jí Baččan slíbil, že si ji vezme. Nešťastnici byla v nedaleké nemocnici poskytnuta první pomoc, rány jí prý lékaři sešili 40 stehy.

Policie uvedla, že žena byla patrně pod vlivem drog, prý ani nesdělila pravé jméno a údajně je již vdaná. Úřady usuzují, že se ke svému činu odhodlala jen proto, aby získala pozornost médií. S Baččanem se seznámila jako tanečnice při natáčení propagačního videa k filmu Dus (Deset).

Kvůli svatbě bylo uvedeno do pohotovosti na 400 policistů; také proto, že na seznamu hostů figuruje řada bohatých a slavných obyvatel Indie, včetně filmových hvězd, průmyslníků a politiků.

Baččanovu rezidenci obklopují od středečního začátku oslav zástupci médií i příznivci obou herců, kteří patří k nejúspěšnějším postavám současného Bollywoodu, tedy indické obdoby amerického Hollywoodu sídlící v Bombaji. Někteří lidé přinesli krabičky s cukrovím, jiní jen chtěli slavnému páru požehnat.

Dnešnímu velkému dni předcházel ve středu hudební večer, na němž pár společně se svými příbuznými a přáteli tančil a zpíval. Ve čtvrtek večer následoval obřad barvení rukou a nohou nevěsty přírodním barvivem henna.

Dnešní obřad proběhne podle hinduistických tradic a mělo by ho řídit 11 kněží. Snoubenci při něm kupříkladu sedmkrát obejdou oheň, aby se znovu shledali v příštích sedmi reinkarnacích.

Svatba se koná v klimatizovaném stanu, ozdobeném červenými a růžovými květinami a žlutými a zelenými záclonkami.

Baččan a Ráiová se zasnoubili při soukromém obřadu v lednu. Třiatřicetiletá Ráiová je jako světová královna krásy z roku 1994 jednou z nejznámějších indických tváří v zahraničí. Hrála ve více než 30 filmech. Jednatřicetiletý Baččan pochází z proslulé bollywoodské filmové rodiny, jeho otec Amitábh a matka Džajá patří k nejznámějším indickým hercům.

Svatební cestu prý slavný pár, který je přirovnáván k Bradu Pittovi a Angelině Jolieové, neplánuje; Baččanova babička je nemocná a leží v nemocnici, a on jí chce být nablízku.