Baldwin se v sobotu vrátil k Trumpově soudnímu sporu o imigrační dekret. Stál před soudkyní reprezentující odvolací soud, který odmítl obnovit Trumpův dekret, jehož platnost pozastavil soud v Seattlu. "Pane Trumpe, chápete, že toto je televizní soud?" dotázala se soudkyně, již představovala Cecily Strongová. "To je v pořádku, já jsem televizní prezident," odtušil Baldwin-Trump. "Já mám pravdu, vy se mýlíte. Já chci obnovit zákaz vstupu. A taky chci 725 dolarů," prohlásil. Za svědka si povolal Becka Bennetta, který představoval do půli těla obnaženého ruského prezidenta Vladimira Putina. "Ahoj lidi, nechte prezidenta Trumpa na pokoji, ten muž je velký přítel. Je to můj malý americký dáreček," prohlásil Bennett v roli Putina.

Zdroj: Youtube

McCarthyová opět coby Spicer útočila na dotazující se novináře, tentokrát ohromným fukarem, jím vyrazila poznámky novinářce a zvedla jí sukně. "Víte, co to bylo? Způsob, jak vyhnat nepoctivost," vysvětlil Spicer.

Čtěte také: Trump žije v Bílém domě v osamění, na novou roli si zvyká

"Musíme teď žít v Trumpově světě. Dřív jsme ho pozorovali, ale teď s tím musíme žít. Udělal si z této země něco jako rukojmí," prohlásil k Trumpovi producent pořadu The Daily Show na Comedy Central Steve Bodow.

Jeho kolegyně Jennifer Flanzová řekla, že materiál k Trumpovi se hromadí každým dnem. Potvrdil to i Seth Meyers, který na NBC uvádí noční pořad A Closer Look. Podle něj se vybírá z materiálů nepřeberné šíře od těch připomínajících ústavní krizi po podivné výroky typu Trumpova komentáře k historické osobnosti Frederickovi Douglassovi. Trump se o tomto černošském reformátorovi a politikovi, který zemřel v roce 1895, vyjádřil v čase, z něhož vyplývalo, že se domnívá, že je Douglass stále naživu.

Jak dlouho bude Trump těmto pořadům dominovat? táže se AP. "To uvidíme. Nevím, snažíme se, aby to nebylo stále jenom o Trumpovi, aby toho bylo jenom tolik, co může lidský duch vydržet. S takovou administrativou vám ale visí ovoce ze stromů přímo u nosu a vy po něm prostě musíte sáhnout," řekl Oliver.

Zdroj: Youtube