"Roste nezaměstnanost a počet bezdomovců, mzdy zůstávají stejné a náklady na bydlení rostou, chci aby vláda Theresy Mayové skončila," řekla protestující studentka v Londýně. Další z účastníků si postěžoval na zkorumpovaný systém. "Svět se změnil a tato vláda nereprezentuje naše zájmy," řekl třiašedesátiletý muž.

Pochod demonstrantů, v nichž řada lidí měla typické bíločerné masky hnutí Anonymous, začal v Londýně na Trafalgarském náměstí. Několik lidí vylezlo na Nelsonův památník a vykřikovalo heslo: "Existuje jedno řešení: revoluce." Během pochodu k budově parlamentu někteří z demonstrantů zapalovali světlice a někteří za pokřiku "policejní brutalita" házeli sklenice na policisty, kteří zatýkali demonstranty.

Policie zatkla v Londýně 47 lidí, z toho nejméně 14 za drogové delikty, tři za držení zbraně a dva za to, že si odmítli sundat masku z obličeje.

Ve Washingtonu byli zatčeni dva lidé za poškozování federálního majetku. Policie objevila několik grafitti na budovách a chodnících. Posprejována byla například budova Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI), na níž demonstranti nastříkali slovo "zkorumpovaný", a hotel miliardáře Donalda Trumpa.

Pochod Million Mask March pořadá hnutí Anonymous po celém světě od roku 2013 vždy 5. listopadu, jeho hlavním heslem je protest proti kapitalismu a boj za občanskou svobodu.

Hnutí Anonymous bojuje také za svobodu na internetu a proti korupci. Kromě demonstrací hackerskými útoky ochromují počítačové servery státních institucí.