Zpěvačka a někteří její slavní kolegové uspořádali v britském Manchesteru benefiční koncert ve prospěch rodin obětí teroristických útoků. Kromě Ariany Grande vystoupili na pódiu například Justin Bieber, Robin Williams, Pharell Williams, Miley Cyrus, Katy Perry, Goldplay, děti z místní manchesterské školy a mnozí další.

Zpěvačka sama působila velmi emotivně a zazpívala několik svých největších hitů, včetně písničky "Break Free."

"Miluji tě, Manchestere," zakřičela potom do publika. Na sobě měla bílou mikinu s nápisem „One Love Manchester", což byl také název koncertu. Píseň "My Everything" zazpívala s dětmi z místního školního sboru.

Zdroj: Youtube

Jeho verze této písně se začala šířit virálně už krátce po teroristickém útoku před dvěma týdny, kdy ji nazpíval jako poctu obětem. 

Zdroj: Youtube

"Děkuji vám všem, že jste společně přišli, a jste tak milující a silní. Všechny vás mám nesmírně ráda. Myslím, že naše láska a jednota je právě tím lékem, který svět opravdu potřebuje," řekla zpěvačka na závěr svého vystoupení. Připomněla také památku své patnáctileté fanynky Olivie Campbellové, která přišla při útoku před dvěma týdny o život. Zmínila se o rozhovoru, který měla s její matkou. "Řekla mi, že Olivia by si ráda poslechla hity," prohlásila Ariana Grande předtím, než spustila svou píseň "Side to Side".

Zdroj: Youtube

Její manažer Scooter Braun pak poděkoval všem divákům, že se zúčastnili koncertu navzdory teroristického útoku v Londýně, k němuž došlo jen o den dříve během sobotního večera.

"Manchestere, tvá odvaha je naše naděje," řekl Braun. "Jak jsme bohužel včera viděli, zlo nás bude zkoušet a znovu ukáže svou tvář. Ale protože nás nyní představuje toto celosvětové společenství, budeme připraveni, budeme nebojácní, budeme skvělí a budeme vzorem pro naše děti."