Jejími kurzy prošly již tisíce dětí ve věku od šesti měsíců. Před osmnácti lety rozšířila Kateřina Vítečková své působení i na oblast tance, a když děti zjistily, že je baví čím dál více, založila Taneční klub Katlen Ostrava, ve kterém jako trenérka a choreografka působí ve svém volném čase dodnes. Za její dobrou práci s dětmi hovoří především úspěchy klubu a sólistek, kteří získali mnoho titulů mistrů republiky, Evropy i světa.

V roce 2013 Kateřina spojila plavání a tanec dohromady a v současnosti trénuje děti od čtyř do deseti let v prvním ostravském klubu synchronizovaného plavání – Akvabelky Delfínek Ostrava.Od konce roku 2015 s nimi jezdí závodit a dokonce dosáhla na medailové úspěchy v daných kategoriích nejen doma, ale i v zahraničí. Kateřina Vítečková se věnuje dětem již 27 let a má za sebou mnoho mezinárodních úspěchů. Její úspěchy jí nominovaly na spolupráci s renomovanými organizacemi a nadacemi, zahájila například spolupráci se Zlatým oříškem pro nejtalentovanější děti Česka. Získala také generální zastoupení pro Českou republiku k nominacím souborů a tanečníků z celé ČR na Světové taneční festivaly po celé Evropě. To vše nezištně, bez nároku na odměnu.

V neposlední řadě pomáhala Kateřina malé slečně na vozíčku plnit její sen, kterým byla touha tančit. Této slečně pomohla tančit nejen na soutěžích v ČR, ale i na velké mezinárodní soutěži ve Vídni. Kromě toho všeho pomáhá zachraňovat týraná zvířata z množíren a má ve své péči ochrnutého pejska po autonehodě. Její největší láskou je však vnučka Terezka, které věnuje každou volnou chvilku.

Hlasovat pro ni můžete ZDE.